Вацко: Нас чекають 90 хвилин, які вирішать долю всього відбіркового циклу

Експерт програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Віктор Вацко розповів про призначення Златко Даліча тренером збірної Хорватії і мотивації гравців перед поєдинком з Україною.

«Я читав хорватські медіа: там пишуть про те, що нічия з фінами – це« шок і ганьба ». Фани матюкають команду, тренера вже поміняли. Зараз вони приїжджають в Україну і для них це – матч життя, потрібно перемагати.

У хорватов масса опытных футболистов, которые играли в больших финалах. Я не хотел бы, чтобы у нашей общественности была недооценка сборной Хорватии. Нужно то, что было с Финляндией у хорватов, выносить за рамки. Это будет финальный матч: 90 минут, которые решают судьбу всего отборочного цикла. А то, что в составе Хорватии гораздо больше футболистов, которые привыкли выигрывать такие финальные матчи, я думаю, никто спорить не будет.

Назначение Далича на пост тренера – это попытка встряхнуть команду. Я не удивлюсь, если состав будет определять не Далич, а Манджукич и Модрич. За два дня назначь Анчелотти или Гвардиолу туда – они ничего не сделают. Сейчас задача: восстановиться после игры и настроиться психологически на Киев», – рассказал Вацко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися