Офіційний м’яч чемпіонату світу в Росії

Офіційний м’яч чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії виконали в дизайні першого активного супутника зв’язку Telstar США, який був запущений в 1962 році. Фото м’яча опублікували в Twitter-акаунті Footy Headlines.

М’яч компанії Adidas має білу безшовну основу з чорно-сірими вкрапленнями і являє собою сучасний погляд на оригінальний Telstar. Офіційна презентація м’яча, за різними даними, може відбутися 9 листопада або 1 грудня. Чемпіона світу з футболу в 2018 році пройде в Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року.

Американський штучний апарат Telstar став першим супутником зв’язку і забезпечував двосторонній телефонний зв’язок і трансляцію телепрограми. Майже через рік після запуску він вийшов з ладу, проте до цих пір знаходиться на орбіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися