Ярмоленко забив гол але “Боруссія” програла

Лідер бундесліги дортмундська “Боруссія” програла в 10-му турі “Ганноверу”

Зустріч відбулася в суботу в Ганновері і завершилася з рахунком 4:2 на користьгосподарів поля, в складі яких відзначилися Жонатас де Жезус (20-а хвилина,пенальті), Іла Бебу (40, 86) і Фелікс Клаус (60).

У “Боруссії” забили Дан-Аксель Загаду(27), який на 59-й хвилині отримав червону картку, і Андрій Ярмоленко (52).

Український півзахисник вийшов в стартовому складі і був замінений на 74-йхвилині. Кілька днів тому Ярмоленко відіграв весь матч в Кубку Німеччини тазабив гол з пенальті у ворота “Магдебурга”.
“Боруссія” з 20 очками тепер займає друге місце в таблиці Бундесліги. На першевийшла “Баварія”, яка обіграла на своєму полі “Лейпциг” і набрала 23 очка. джерело