Шевченко сказав, що його не влаштовує в нинішній збірній України

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко в ефірі програми “Великий футбол” на каналі “Футбол 1” назвав головні причини провалу команди у відборі до ЧС-2018.

Нагадаємо, збірна України вперше в історії посіла третє місце у відбірковій групі на ЧС-2018 і не пробилася навіть в стикові матчі. Ми проводимо опитування: “Що робити з Андрієм Шевченком: звільнити або залишити?”

“Ми недостатньо добре і впевнено грали з сильними суперниками. Я хотів би бачити команду більш компактною, більш злою, більш агресивною. Цим я поки незадоволений. Ми програли в епізодах, повинні були обігравати ісландців – це не відмовки, це факти. В Ісландії ми провалили другий тайм так само, як провалили перший тайм в Хорватії. Ми недостатньо впевнено зіграли, не реалізували моменти. У Києві була схожа ситуація: зіграли перший тайм добре, а другий провалили. Я пов’язую це з характером, але ні в якому разі не з грою, так як ми не програли в грі. Ми поступилися в індивідуальній майстерності, з цим я повністю згоден. Ми повинні допрацьовувати саме в матчах з сильними суперниками, де потрібно витягувати з себе більше, ніж ми показуємо на даний момент.

Я згоден з вами повністю, нам треба краще проявляти наш характер. Ми повинні виривати ігри, навіть ті, в яких було дуже важко. У деяких іграх проявлявся дисбаланс, особливо в розумінні ситуації, коли потрібно перегрупуватися і притримати гру. У таких ситуаціях ми не проявили характер до кінця. Звичайно, ми чекаємо багато від лідерів. І будемо чекати, і будемо вимагати, адже якщо вони стають лідерами, то повинні вести за собою”, – заявив тренер.

У той же час Шевченко не став знімати відповідальність з себе і запевнив, що, якщо йому довірять і далі працювати з командою, головним критерієм в майбутньому стане результат.

“Від мене вимагали результату. Ми вийшли на фінішну пряму, але не виграли її. Ми оступилися перед самим фінішем. Всю відповідальність за результат я беру на себе. Якщо я продовжу працювати, то головним буде досягнення результату. Ми всі будемо працювати на це. Результату ми будемо домагатися через якісну гру. Я вважаю, що ми створили колектив, який готовий працювати на результат. Ми підняли рівень гри, я хотів би працювати з командою. Але рішення виконкому – це його справа”, – сказав Шева.

Також він розповів, що його команда залишається доступною для журналістів та вболівальників, які повинні нагадувати футболістам і тренерському штабу про відповідальність за результат.

“Ми відкрилися для медіа, для журналістів і для вболівальників. Тому що, головний мотиватор для футболістів – це уболівальник. А журналіст з’єднує футболістів і уболівальників. Ми всі працюємо як одне ціле. Вболівальник має право знати, що відбувається всередині. Футболісти і тренерський склад повинні відчувати тиск, відповідальність за результат. Уболівальникам потрібно знати, що футболісти віддаються на 100%. Це найголовніше. Я спілкувався з багатьма вболівальниками, всі завжди висловлюють одну і ту саму думку. Вони хочуть бачити команду, яка бореться, яка віддається грі.

Само собою, якщо вболівальники вже почали втрачати віру в національну команду, це серйозний виклик для тренера національної збірної. Я вірю в український футбол, я вірю в українських футболістів, і я знав колектив зсередини. Головним завданням було піти від клубних пріоритетів: “Шахтар”, “Динамо” або щось ще. Потрібно було об’єднати хлопців навколо національної збірної”, – зізнався Шевченко.  джерело 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
6 Поділись
Поділитися6