У Китаї футболісти з третьої ліги отримали по 3 мільйони фунтів преміальних

Футболісти китайської команди “Мейчжоу Техану” отримали солідні преміальні за підвищення в класі і право в наступному сезоні грати у другому за силою тамтешньому дивізіоні.

“Мейчжоу Техану” за підсумками сезону отримав путівку до Ліги 1 (другий за силою дивізіон чемпіонату Китаю), внаслідок чого власники клубу вирішили винагородити футболістів команди.

Кожен гравець, як повідомляє Daily Mail, отримав близько 3 мільйонів фунтів. Багато з них поділилися щасливими миттєвостями з життя в мережі і фото новоспечених мільйонерів відразу ж заполонили безліч світових ЗМІ.

Цікаво, що на тлі легіонерського буму в Китаї, з 30 членів команди “Мейчжоу Техану” всі є підданими Піднебесної, тому власнику клубу не довелося виплачувати будь-які додаткові податки, запроваджені нещодавно в китайському футболі, які стосуються іноземців.

“Мейчжоу Техану” – клуб, заснований в кінці 2012 року і представляє повіт Мейсянь. Раніше ніколи не виступав у другому за силою дивізіоні чемпіонату Китаю або тамтешньої Суперліги. джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися2