Чемпіон світу буде шукати договірняки в українському футболі

ФФУ створить експертну комісію з оцінки ігрових дій в підозрілих матчах, до складу якої увійде, серед інших, чемпіон світу-1982 складі збірної Італії Клаудіо Джентіле.

Про швидке створення нового органу в Федерації футболу України повідомляє Sporteconomy.it.

Головним завданням учасників комісії буде оцінка ігрових дій в матчах, які викликали підозри через дивні рухи коефіцієнтів на будь-які варіанти ставок. Їх висновки будуть враховуватися для подальших процесуальних дій.

Куратором комісії буде Іван Шевченко, колишній заступник прокурора Черкаської області.

До її складу увійдуть кілька відомих в Італії колишніх футболістів і тренерів, а також юрист:

  • Чіро Анджелілліс, генеральний прокурор касаційного суду Рима;
  • Клаудіо Джентіле, екс-захисник “Ювентуса” і збірної Італії, чемпіон світу-1982;
  • Беніто Карбоне, колишній гравець “Торіно”, “Наполі”, “Інтера”, “Шеффілд Уендсдей”, а до недавнього часу головний тренер “Тернани”;
  • Сімоне Фаріна, відомий відмовою організувати договірний матч в Кубку Італії-2011/12 між “Губбіо”, в якому грав, і “Чезеною”. Завдяки йому вдалося заарештувати ряд осіб, замішаних в організації “договорняків”.

Засідання експертної комісії будуть проходити в Будинку Футболу в Києві. Перші збори повинно відбутися вже в найближчі дні, і на ньому будуть розглянуті ряд нових справ по підозрілим матчів.

Нагадаємо, що в червні цього року ФФУ обрала віце-президентом главу спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницька, який курирує питання договірних матчів. Рішення про створення нової комісії, як стверджується, приймалося саме Холодницька разом з президентом ФФУ Андрієм Павелко. Ідею ж подав глава комітету з етики та чесної гри Франческо Бублик. джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App