У капітана збірної України з футболу народилася п’ята дитина

У сім’ї капітана збірної України Руслана Ротаня поповнення. Напередодні Нового рокудружина футболіста, Христина, подарувала йому доньку – Домініку. Тепер у Ротаняп’ятеро дітей – три дівчинки і два хлопчики: Ангеліні – 11 років, Богдану – 9, Захару – 7,Мирославі – 4.

ходять чутки, що в найближчі дні Руслан Ротань може перейти в київське “Динамо”.Керівництво празької “Славії”, за яку зараз виступає Руслан,має намір розлучитися з футболістом. І вже дозволило гравцеві підшукувати собінову команду.

Ротань вже виступав за киян з 2005 по 2007 роки, правда, особливих лаврів не здобув.Потім повернувся в “Дніпро”, з яким дійшов до фіналу Ліги Європи, а звідти вжеперебрався в Чехію.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1