Ващук: “Самогон з тих пір не п’ю. Спасибі, брат”

Екс-захисник “Динамо” – про молоді роки в компанії свого брата

Колишній футболіст київського “Динамо” і збірної України на своїй сторінці в Facebook поділився історіями зі свого дитинства і молодості, пов’язаними з його двоюрідним братом Григорієм.

Таким чином футболіст привітав близького родича з днем народження.

“Брат. Мені здається, що Гришаня був завжди. Коли я народився – він уже був. Коли мені було три, а йому шість, він гордо повів мене за руку через величезну калюжу, в якій плавали качки. Мені там було по горло, йому – трохи вище пояса. Гришу нічого не збентежило. Не хочу навіть думати про те, що б було, якби калюжа була трохи глибша.

В шість мене налякала собака. Маленька така собачка, але зла. Коли я побіг від неї, гублячи сандалі на ходу, Гриша здивовано подивився мені вслід, двигонув собаку ногою по морді і побіг за мною. Ну, щоб з’ясувати, з чого це я так рвонув. У його менталітет ніяк не вкладалася боягузтво молодшого брата по відношенню до представників тваринного світу.

А коли мені було дванадцять, то Гриша вирішив мене долучити до світу техніки. І посадив за кермо справжнього мотоцикла, в простолюдді званого “макакою”. І ось лину я по селу, ззаду сидить Гришаня, відчуваю себе як мінімум зіркою Формули -1… кермо виляє вліво і я злітаю в дерева, що ростуть між дорогою і будинками. Брат кричить: “Стрибай!”. Сидіння відривається, Гриша падає з сидінням в руках, а я мчу далі на непокірній “макаці”. Метрів десять ще проїжджаю, мотоцикл лягає на землю і починає крутитися, я нарешті відчіплююся від керма, продираючи боком бур’яни упереміж з брудом. І, піднявшись на ноги, тут же даю драла. Бити Гриша вмів сильно і боляче, а ось бігав я швидше, ніж він. Футболіст, що сказати…


Насправді, ми з Грицем не рідні брати, а двоюрідні. Наші батьки – рідні брат і сестра. Гриша жив в Світловодську, а я – в Києві, але щоліта і кожні канікули я приїжджав до дідуся. Гриша був там частіше, село в двадцяти кілометрах від Світловодська. Половина Павлівки – мої родичі. У селі я мав імунітет на правах Гришаніного брата. До того ж, крім Гриші, там жили ще мої троюрідні брати Юра і Саша, на прізвисько Гноми. “Гномів” знало все село, і відчував я себе комфортно і безпечно.

Коли я, міський хлопчик, вперше потрапив на сільську дискотеку, то несподівано для всіх вийшов танцювати в зал. Сільська дискотека не має на увазі під собою танці як вид відпочинку, але я-то був не в курсі! Замість того, щоб разом з авторитетними пацанами підпирати стінку і дивитися як місцеві дівчата палять під Юру Шатунова, Владик вийшов до дівчаток порухати тілом! Гриша обвів поглядом друзів, і ніхто не сказав ні слова.

Тільки зараз я дізнався, що Гришаня з братами дуже любили, коли я ходив з ними на дискотеку. Мене вони тримали за живця. Закидали в зал, потім чекали, і шукали очима незадоволених. І поки, напрацьовує координацію, Владик захоплено танцював під “Коні в яблуках”, Гриша з братами так само захоплено з’ясовував стосунки за клубом з черговими жертвами. Тому що дискотека без бійки – це херня якась, а не відпочинок. Це вам будь-хто в Павлівці скаже.

А перший стакан самогону? Випивши його одним махом, я стояв, боявшісь видихнути, а Гришаня поплескав по плечу і сказав: “Закуси!” Я прохрипів: “Чим???” І Гриша щедро насипав мені в долоню насіння. Мовляв, жуй. Самогон з тих пір не п’ю. Спасибі, брат”, – написав колишній футболіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1