“Ворскла” першою серед українських клубів вийшла з відпустки

Чемпіонат України поновиться тільки 17 лютого

Полтавська “Ворскла” завершила відпустку і зібралася на своїй базі. Сьогодні клуб провів традиційну пробіжку на домашньому стадіоні.

“Нас чекає непростий період, тренувальні збори, повинні сумлінно попрацювати. У відпустці встигли набратися сил, тому ніяких перешкод для реалізації тренерських планів бути не може. Я особисто зі своєю дружиною і з сім’єю Ткачуків відпочивали в теплих краях, засмагли, отримали заряд енергії. хоча сьогодні і Різдво, з чим я вітаю всіх полтавців, наших уболівальників, але моя сім’я з розумінням ставиться до такої роботи. У новому році хочемо продовжити радувати своєю грою, а фундаментом для майбутніх перемог якраз і буде наша кропітка робота під час зборів”, – підкреслив капітан “біло-зелених” Володимир Чеснаков.


До 11-го січня, коли делегація “Ворскли” візьме курс на Анталію, футболістів чекає поглиблений медичний огляд, що чергуватиметься з ранковими і вечірніми тренуваннями.

У Туреччині “Ворскла” проведе два тренувальні збори. Уже відомі деякі суперники полтавчан. Так, на першому зборі підопічні Василя Сачко зіграють зі “Спартаком” зі Словаччини та польської “Ягеллонією”. На другому зборі їх чекають спаринги з сербським клубом “Напредак”, тбіліським “Динамо”, “Пакш” і “Вардой” з Угорщини, а також литовським “Жальгрісом”.

джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1