Дочка футболіста-алкоголіка Гаскойна підриває Instagram своїми фото

Бьянка Гаскойн не соромиться виставляти своє тіло напоказ

Колись один з кращих англійських футболістів Пол Гаскойн нагадує про себе лише витівками, пов’язаними з його алкогольною залежністю.

Чого не скажеш про його прийомну дочку Бьянку від шлюбу з давньою подругою Шеріл, який тривав лише три роки. Дівчина взяла собі прізвище колишнього футболіста і навіть намагалася допомогти йому в боротьбі з алкоголем. А потім на всю країну заявила, що Гаскойн не раз бив її матір. У відповідь Пол відмовився від неї як від дочки.

Втім, репутація гламурної красуні не набагато краще, ніж у її вітчима. Бьянка стала відома після участі в реаліті-шоу у себе на батьківщині, де також виграла конкурс закоханих. Далі були участі в різних телешоу упереміш зі скандалами – дівчина крутила роман з бійцем змішаних єдиноборств CJ Meeks, а потім зрадила його з футболістом Джеймі О’Хара.
Проте Бьянка зробила досить успішну кар’єру моделі і щодня радує своїх передплатників в Instagram новими пікантними знімками. джерело

1_32

2_23

4_15

7_11

9_09

12_09

13_05

16_01

18_01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1