Агент: Мілевський готовий прискакати в “Динамо” на коні

Футбольний менеджер Олександр Панков поділився думками щодо майбутнього свого клієнта Артема Мілевського, а також його можливого повернення у київське “Динамо”.

“Я впевнений, що якби “Динамо” запропонувало Мілевському повернутися, то він із задоволенням повернеться. Коли налагодяться стосунки з Ігорем Михайловичем, якісь образи… У тій ситуації, що між ними склалася, я більше навіть на стороні Ігоря Михайловича, тому що я Тьомі говорив, він багато чого йому дав: кар’єру, фінанси. Я впевнений, що якби Ігор Михайлович зателефонував і запросив Артема, він би і пішки пішов, а, може, і на коні прискакав.

На 90% він залишиться в “Динамо-Брест”. Зрозуміло, що якщо буде можливість пограти в Лізі чемпіонів, в Лізі Європи або в якомусь сильному чемпіонаті. Я схиляюся до того, щоб він залишився. Тут під нього зробили тактику, тут його реально цінують. Я тільки за “Динамо-Брест”, – розповів Панков.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1