УЄФА дискваліфікував шість футболістів збірної Мальти за “договорняки” у відборі ЧЄ

Два гравці мальтійської молодіжної команди отримали довічний бан

УЄФА дискваліфікував шістьох футболістів молодіжної збірної Мальти за причетність до договірних матчів у відборі до чемпіонату Європи 2017 року

В УЄФА було відкрито дисциплінарне розслідування щодо двох матчів за участю збірної Мальти U-21 у відбірковому турнірі чемпіонату Європи проти команд Чорногорії (відбувся 23 березня 2016 року, 0: 1) і Чехії (29 березня 2016 року, 0: 7).

За підсумками розслідування щодо двох гравців – Кайла Чезаре і Емануеля Бріффа – була винесена довічна дискваліфікація за “надання незаконного впливу на хід або результат матчу з метою отримання вигоди для себе або третьої особи”. Четверо футболістів (Самір Араб, Райан Камензулі, Лівелін Кремона, Люк Монтебелло) отримали дискваліфікацію на терміни від одного року до двох років. Справа ще одного гравця Меттью Кремони була закрита без застосування до нього будь-яких санкцій.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1