“Реал” не зміг обіграти “Нумансію”, але вийшов до 1/4 Кубка Іспанії

По дублю в складі двох клубів оформили Лукас Васкес і Гільєрмо

Мадридський “Реал” зіграв у результативну нічию “Нумансією”, завоювавши путівку до чвертьфіналу Кубка Іспанії з футболу.

Зустріч у відповідь 1/8 фіналу, що відбулася в Мадриді в середу, завершилася з рахунком 2:2. У складі “Королівського клубу” дубль оформив Лукас Васкес (10-та і 59-та хвилини), у гостей два голи забив Гільєрмо (45 і 82).

Захисник “Нумансії” Дані Кальво на 91-й хвилині отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

На початку цього року “Реал” повторив найгірший результат клубу за останні 10 років. Підопічні Зінедіна Зідана віддаляються від першого місця, а чотирьохматчева безвиграшна гостьова серія “вершкових” є найгіршим результатом для клубу з грудня 2008 року.