Донька знаменитого футболіста Луїша Фігу стала жертвою секс-шахраїв

8-річна дочка знаменитого португальського футболіста Луїша Фігу Даніела стала жертвою невідомих, які поширювали інтимні фото і відео, видаючи дівчину на них за саму Даніелу.

Дізнавшись про це, дочка футболіста заявила, що вона не має відношення до цих публікацій.

“Останнім часом в Instagram і WhatsApp поширювалися недоречні зображення дівчини, яка стверджувала, що вона – це я. Просто хочу переконатися, що всі розуміють, що це брехня і що це дійсно не я! Я дійсно не розумію мотивів цього, і мені сумно бачити, як деякі люди наживаються за допомогою фальшивих фото і відео того, кого вони навіть не знають “, – написала дівчина в соцмережі.


1_33

Відзначимо, що дочка володаря “Золотого м’яча” 2001 завела сторінку в Instagram тільки після виповнення повноліття, але за менш ніж рік на неї підписалися більше 15 тисяч осіб, хоча вона поводиться в соцмережі дуже скромно.

Даніела не стала розкривати, хто ж викрав її особистість, але португальські ЗМІ припустили, що це може бути 22-річна австралійка Сара Кохан. Сторінка австралійки, на відміну від Даніели, рясніє відвертими фото на будь-який смак. Не дивно, що у неї кількість передплатників перевалила за 800 тисяч. джерело

2_24

3_18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App