Українець з Португалії підписав з “Зорею” трирічний контракт

Вихованець “Металіста” два з половиною роки виступав в різних командах з Португалії

Український захисник Дмитро Литвин підписав трирічний контракт з луганською “Зорею”. Раніше Литвин два з половиною сезони виступав в Португалії.

Дмитро приєднався до команди кілька днів тому і приступив до тренувань разом з командою, а сьогодні підписав з клубом повноцінну угоду.

Два роки він виступав в Португалії в командах першої ліги. Я дивився. Він грав практично всі ігри. По ньому, я думаю, теж питань немає. Сподіваюся, він нам допоможе і зможе зарекомендувати себе з кращого боку, рухаючись далі з нашим клубом” , – так відгукувався про потенційного новачка Юрій Вернидуб раніше.

21-річний футболіст є вихованцем “Металіста”. Влітку 2015 року він перейшов до “Авеша”, а через рік він змінив “Авеш” на “Фафе”. Наступною зупинкою Литвина стала друга команда “Бенфіки”, яка відразу віддала його в оренду в “Реал СК”. У поточному сезоні Литвин провів 8 матчів у другій лізі Португалії. У “Зорі” Литвин буде виступати під номером 9.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1