Франція відмовилася від системи автоматичної фіксації голу

Це рішення прийнято через декілька збоїв в роботі системи

У чемпіонаті і Кубку Франції з футболу більше не використовуватиметься система автоматичної фіксації взяття воріт. Це рішення прийнято через декілька збоїв в роботі системи і набуває чинності негайно.

Відразу два збої системи сталися напередодні в чвертьфіналі Кубка французької ліги. Спершу програма не породила вібрацію годинника судді після спірного епізоду в матчі “Ам’єн” – “ПСЖ” (0:2), а в грі “Анже” – “Монпельє” (0:1) система, навпаки, помилково викликала вібрацію годинника судді, коли ситуація на полі того не вимагала.

Ці два порушення Французька ліга (LFP) визнала неприйнятними. Співпрацю з виробником ненадійної системи GoalControl вирішено негайно припинити.


Франція також тестує в кубкових матчах систему відеодопомоги арбітрам Video Assistant Referees (VAR), яку планують ввести в чемпіонаті з наступного сезону. Вона також часом не дуже ефективна, хоча ФІФА сподівається використовувати VAR на чемпіонаті світу.

Цікаво, що два роки тому у Франції був спірний епізод під час матчу “Сент-Етьєн” – “Анже”, де система припустилася помилки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1