Збірну Росії можуть відсторонити від домашнього чемпіонату світу за допінг – ЗМІ

Стало відомо, що російські футболісти планували використовувати допінг на чемпіонаті світу-2018

Російські футболісти планували використовувати допінг під час чемпіонату світу 2018 року, стверджує британське видання Daily Mail. Російська сторона збиралася підмінити проби сечі гравців на турнірі, щоб вони могли безкарно застосовувати заборонені речовини. Відзначається, що це стало відомо з джерел, близьких до екс-глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова.

Тепер ФІФА планує організувати розгляд даного питання. Це може призвести до того, що російська команда втратить декількох гравців напередодні турніру або зовсім буде відсторонена від участі.

Раніше 43 російських учасника Олімпіади-2014 в Сочі були довічно усунені від участі в Іграх, а їх результати були анульовані за підсумками розслідування комісії МОК.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
8 Поділись
Поділитися8