Маркевич прокоментував сумнівний трансфер Ротаня в “Динамо”

Відомий український тренер Мирон Маркевич поділився думками щодо переходу українського півзахисника Руслана Ротаня в київське “Динамо”.

“Що стосується майстерності, то у “Динамо” немає такого півзахисника як Ротань. Звичайно, все залежить від його фізичних кондицій. Можливо, йому потрібно десь трохи поберегти себе, але те, що він буде кращим в центрі поля “Динамо”, то я навіть не сумніваюся.

Не хочеться на вік звертати увагу, але він хлопець режимний і нічого зайвого собі не дозволяє. Упевнений, що Ротань ще допоможе киянам.

Напевно, якщо людину запрошують, то на щось розраховують. Можливо, в середині поля він згуртує динамівську молодь. Пам’ятаю, що в “Дніпрі” Ротань був як старійшина, його слухали інші футболісти. Думаю, що в “Динамо” буде так само “, – наводить слова Маркевича FootBoom.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися2