Найдорожчий захисник світу не хоче виступати під прізвищем батька

Вірджил ван Дейк прийняв рішення виступати з ім’ям на спині

Захисник “Ліверпуля” Вірджил ван Дейк прийняв рішення виступати за новий клуб не з прізвищем, а з ім’ям на спині. Як повідомляє Daily Mirror, 26-річний голландець має непрості відносини з батьком.

Підкреслюється, що батько футболіста покинув матір з трьома дітьми і практично не брав участі в їх вихованні. У зв’язку з цим ван Дейк вирішив, що його тато не заслужив того, щоб на майці гравця було нанесене прізвище.

Захисник недавно перейшов до “Ліверпуляь” з “Саутгемптона”. За даними ЗМІ, він став найдорожчим гравцем оборони в історії світового футболу. “Ліверпуль” заплатив за нього 75 мільйонів фунтів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App