Український форвард пояснив, чому подався до Польщі

Новобранець польського “Леха” Олексій Хобленко поділився думками щодо свого переходу в польський “Лех”.

“Домовленості з “Лехом” ми досягли раніше, залишалося пройти медогляд і погодити формальності, представлення в клубі. Скажу, що медогляд і тести були дуже детальними і серйозними – мене перевіряли фактично півтора дня. Спочатку було багато різних тестів на різні функції організму і м’язи. Потім проходив тести на реакцію, швидкість, вестибулярний апарат, рівновагу і т.д. Окремо перевіряли серце.

Я сам знав про їх інтерес. “Лех” стежив досить довго за мною, півроку, скаути приїжджали на ігри “Чорноморця”. В Одесі десь за 5 турів до кінця першої частини чемпіонату я зустрічався з головним скаутом “Леха”. Переговорили, я не був проти переходу. Ніде правди діти, що були інші пропозиції, але відразу почав готуватися до “Леху”.


У Польщі міцний чемпіонат, є шанс поїхати далі. Так, я розумію, що треба багато тренуватися і долати конкуренцію. Але “Лех” поважають в Польщі – це лідер, він завжди бореться за чемпіонство”, – цитує Хобленка Sport Arena.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація, що “Лех” орендував Хобленка до кінця сезону із правом на викуп.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1