Проти Ліонеля Мессі іспанською поліцією ведеться слідство

Іспанські правоохоронні органи підозрюють форварда “Барселони” Ліонеля Мессі в приховуванні доходів через проведення благодійних матчів, проте не можуть цього довести, стверджує німецький журнал Der Spiegel.

Слідчі збирали матеріали по даній справі з 2012 року, зокрема інформацію про організацію по всьому світу благодійних матчів за участю “друзів Мессі”, доходи від яких повинні були піти на користь нужденним дітям.


За даними видання, сумарний дохід від шести виступів “друзів Мессі” склав 6,9 млн доларів, тоді як в фонд було переведено тільки 300 тисяч. Решта ж суми осідала в офшорах.

У 2015 році слідчі представили звіт про розслідування до суду, але справу не було порушено через брак доказів.

Мессі вже підозрювався в ухиленні від несплати податків і спочатку був засуджений судом до тюремного ув’язнення на 21 місяць умовно.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1