Футболку, що побувала в космосі, Анатолій Тимощук зберігає в банку

Космонавт Юрій Маленченко взяв з собою футболку на орбіту

Колишній капітан збірної України Анатолій Тимощук, який нині працює в “Зеніті”, розповів історію про те, як його футболка побувала в космосі.

“Після матчу з “Сатурном” у нас разом з ще одним другом, через якого я спілкуюся з космонавтом Юрієм Маленченком, виникла ідея відправити мою футболку в космос. Ми красиво упакували футболку, і Юрій взяв її з собою на орбіту, хоча у космонавтів дуже обмежена кількість особистих речей.


Йому довелося заради цього чимось пожертвувати. Футболка, як і раніше, у мене, але показати її прямо зараз я не можу, вона зберігається в банку в Німеччині. її підписано усіма космонавтами, які перебували тоді на станції. Історія має продовження , при поверненні з орбіти виникла позаштатна ситуація, і від загибелі космонавтів відокремлювали лічені секунди. Але в результаті все завершилося благополучно. Моя футболка, можливо, стала першою, що побувала в космосі”, – зізнався Тимощук.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися3