“Чекав запрошення в збірну України, але тепер відповім “ні”

Україна упустила ще один талант: 17-річний Данило Воронін виступатиме за білоруську збірну

17-річний футболіст українського походження Данило Воронін прийняв пропозицію виступати за збірну Білорусі.

Вихованець луцької школи і академії “Вільярреала” викликаний в юнацьку команду для участі в “Кубку розвитку”-2018 в Мінську.

В інтерв’ю місцевим ЗМІ він зізнався, що так і не дочекався виклику в українську збірну, хоча кілька років тому він говорив, що дуже хоче грати за “жовто-синіх”.

“Я народився в Луцьку, з шести років займався в школі “Волині”, а потім ще в клубі “Адреналін”. Коли мені було вісім років, батьки вирішили переїхати в Іспанію. Заняття футболом кидати не збирався. Відразу ж спробував потрапити в академію “Барселони”, але мене не взяли. А через рік прийшов у “Вільярреал”. Все вийшло, і з тих пір протягом восьми років там і граю.


Запрошення з України? Так, чекали, але його не було. Якби воно надійшло, звичайно, відгукнувся б. Але в підсумку подзвонили з білоруської федерації, і ми прийняли рішення виступати за збірну Білорусі.

Це було наше спільне рішення, так що батьки повністю підтримали. Виступи за збірну – це величезний плюс для подальшої кар’єри.

Думаю, всі питання про можливий виступ за збірну України вже закриті. Навіть якщо все ж запропонують відповім “ні”, – зізнався Воронін.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися7
Tвітнути
Pin
+1
7 Поділись