У допінгові розборки напередодні ЧС-2018 Росія вплутує Україну

У РУСАДА розповіли, куди поділися зниклі допінг-проби

Російський футбольний союз направив до ФІФА листа з інформацією про вісім допінг-протоколів, які не знайдені в Російському антидопінговому агентстві (РУСАДА) за запитом міжнародної організації.

ФІФА на підставі матеріалів, отриманих від Всесвітнього антидопінгового агентства, запросила у РФС інформацію про 19 підозрілих проб. Однак в РУСАДА, яке було відповідальне за зберігання протоколів, не виявилося восьми з них.


У Росії переконують ФІФА, що всі вісім допінг-проб не мають відношення до російських спортсменів – деякі з них були взяті в рамках чемпіонату України не у російських футболістів, деякі – під час чемпіонату світу серед дівчат до 17 років, який пройшов у 2012 році в Азербайджані, без участі збірної Росії. За інформацією джерела, проби були взяті Московською антидопінговою лабораторією на замовлення будь-якої національної або міжнародної антидопінгової організації.

Інформація про решта 11 допінг-протоколів була відправлена в ФІФА 28 грудня. Вони належать наступним гравцям: Роману Шишкіну (на момент забору проби грав за московський “Локомотив”), Володимиру Габулову ( “Анжи”), Петру Немову ( “Крилья Совєтов”), болгарину Благою Георгієву ( “Терек”), Сергію Чепчугову, Маріо Фернандесу, японцеві Кейсуке Хонді, Сергію Ігнашевичу (усі – ЦСКА), Олесі Машиній, Дарині Мещеряковій (обидві – юнацька збірна Росії) і Володимиру Обухову (юнацька збірна).

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1