“Шахтар” зіграв внічию з чемпіоном Болгарії “Лудогорцем

У Туреччині чемпіони України і Болгарії видали результативну нічию – 2:2

В суботу “Шахтар” провів перший матч 2018 року. Лідери чемпіонату України зустрілися з чемпіоном Болгарії “Лудогорцем” на тренувальних зборах в Туреччині. Гра завершилася результативною нічиєю – 2:2.

“Гірники” пропустили в кінцівці першого тайму. На 57-й хвилині Олександр Зубков зрівняв рахунок, а вже через кілька хвилин Факундо Феррейра вивів “Шахтар” вперед. Однак в середині другого тайму “Лудогорець” зробив рахунок 2:2.

В активі Олександра Зубкова гол+пас, бразильський захисник Додо дебютував за “Шахтар”, а Дмитро Гречишкін, який повернувся до стану “гірників” встиг зіграти на позиціях центрального захисника і опорного хавбека.

Нагадаємо, що “Лудогорець” успішно пройшов груповий етап Ліги Європи і в 1/16 фіналу зійдеться з “Міланом”.