Стали відомі нові факти про хабарі при виборі країни проведення ЧС-2022

Катарський канал заплатив ФІФА 100 мільйонів доларів за вибір країни господинею чемпіонату світу-2022 – ЗМІ

Колишній футбольний чиновник Боніта Мерсіадес в своїй книзі розповів про вибори чемпіонату світу-2022, який пройде в Катарі. Екс-керівник повідомив, що державний канал beIN Sports заплатив ФІФА близько 100 мільйонів доларів за те, щоб Катар був обраний країною-господаркою турніру.


Відзначається, що підтримку катарцям надавав Мішель Платіні, а екс-глава ФІФА Зепп Блаттер особисто домовлявся з каналом про суму угоди. Відзначається, що Блаттер був упевнений в перемозі ще до підсумків голосування і дзвонив колишньому президенту США Бараку Обамі, щоб повідомити про поразку американської заявки.

Мерсіадес повідомляє, що Франц Беккенбауер, що підтримує заявку Австралії, отримав хабар від Катару, після чого проголосував за потрібного претендента.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися1