“ПСЖ” без Неймара програв “Ліону” в чемпіонаті Франції

Переможний гол господарі забили в компенсований час

У матчі 22 туру чемпіонату Франції “Ліон” приймав “Парі Сен-Жермен”. Парижани вийшли на матч без свого лідера Неймара, який скаржився на болі в стегні.

Вже на третій хвилині господарям вдалося відкрити рахунок. З далекого штрафного удару Набіл Фекір пробив в нижній кут.

А потім “ПСЖ” залишився без своєї другої зірки – по ходу першого тайму був замінений травмований Мбаппе.

Проте, гості зуміли відновити рівновагу на третій компенсованій хвилині до першого тайму. Дані Алвес пройшов по правому флангу і виклав м’яч під удар Кюрзаві, який вистрілив під поперечину.

А на 58-й хвилині Дані Алвес знову “відзначився”. За удар ззаду по ногах отримав червону картку.

І “Ліон” таки дотиснув знекровленого суперника. У компенсований час Депай засадив м’яч у “дев’ятку”. Перемога “Ліона” – 2:1.