У Росії відповіли на заклики України до бойкоту ЧС-2018

Російський чиновник вважає, що міністр закордонних справ України “веде діалог зі своїм відображенням”

Голова комітету російської Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Михайло Дегтярьов відповів міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну, який напередодні заявив, що Україна домовляється про бойкот чемпіонату світу-2018.

“Заява міністра закордонних справ України дуже дрібнокаліберна. Вболівальники самі приймають рішення як, куди і в якому складі їхати. Ми очікуємо прибуття в Росію понад 1,5 мільйона вболівальників з різних країн, включаючи країни Західної Європи і США. Найбільше гостей приїде з Латинської Америки. Павло Клімкін, на мій погляд, видає бажане за дійсне. І швидше за все, діалог він веде зі своїм відображенням у дзеркалі“, – сказав Дегтярьов.


Також голова Держдуми відзначив, що Росія запрошує любителів футболу з України.

“Ми всім будемо раді. Чемпіонат світу пройде на високому організаційному рівні, відповідно до всіх вимог безпеки і гостинності. Якби збірна України пройшла на чемпіонат світу – було б добре. Ми нічого не маємо проти, але це спорт. Потрібно вміти програвати” , – додав Дегтярьов.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App