Назріває скандал: “Слован” без дозволу “Олімпіка” підписав контракт з Мохой

Донецький клуб мав більш вигідні пропозиції, ніж від словацького клубу

Президент донецького “Олімпіка” Владислав Гельзін заявив, що його клуб не продавав півзахисника Моху в “Слован”, незважаючи на те, що словацький клуб вже встиг оголосити про трансфер марокканця на своєму офіційному сайті.

Керівництво українського клубу обіцяє судитися з клубом зі Словаччини, якщо вони не знайдуть компромісу.

Сталося непорозуміння, в якому ми зараз розбираємося. Ми відповіли на їхній лист відмовою, оскільки пропозиція” Слована “виявилася слабшою фінансово. На Моху претендували і АЕК, і ЦСКА Софія, й інші клуби. Ми готові були відпустити його, але не в “Слован”.

Зараз ми ведемо переговори з юристом словацького клубу, і якщо я почую адекватну пропозицію, яку влаштує клуб, то угода відбудеться. В іншому випадку – будемо судитися. 100% рішення з цього питання немає “, – заявив Гельзін.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися3