Федорчук: про провалений медогляд в “Сандецьї”

Український хавбек Валерій Федорчук про провалений медогляд в “Сандецьї”.

“Я вже приїхав підписувати контракт. Угода вже була у мене на руках. Зрозуміло, що є ще процедура медогляду. Ми поїхали в клініку, з якою співпрацює клуб. Елементарні тести я пройшов. Був упевнений, що все буде нормально. Не чекав, що місцеві лікарі скажуть, що у мене немає передньої хрестоподібної зв’язки, я був шокований.

Попросив, щоб мені дали тиждень. Кажу: “Я пройду перевірку в Україні, а потім поїду до Німеччини до лікаря, який оперував мене. Я вам доведу, що зі мною все добре. Будь ласка, не робіть ніяких офіційних заяв”. Ми потиснули руки.

Я повернувся в Україну. Прокидаюся на наступний ранок, а весь інтернет гуде, що я не пройшов медобстеження. Виходить, клуб підписав мені вирок. Не розумію, навіщо було так робити.


Я пішов уже в Україні в лікарню на МРТ. Мені дали висновок, що хрестоподібна зв’язка на місці. Але я все одно вирішив полетіти в Німеччину. Лікар перевірив два коліна. Сказав, що все на одному рівні, нічого боятися і можна спокійно грати в футбол. Він дав мені свої висновки.

Я не ображаюся. Просто не можу повірити, що таке сталося. Ситуація з “Сандецьї” звузила коло пошуку хороших команд. Зараз, мабуть, всі бояться брати Федорчука. Десять разів думають, а ти їм доведи, що у тебе все нормально.

Писали ще про “Арку”. Скажу навіть більше. Я їздив туди, здавав тести грав матч на тренуванні. Там ніхто не сказав, що у мене є якісь проблеми. У мене був контракт на руках. Але через кілька днів вони підписали Андрія Богданова. Такий їхній вибір. У мене немає ніяких образ.

Ми думаємо, що в Європі нас чекають і будуть там добре ставитися, так як в Україні до легіонерів. Тому для мене це стало уроком. Більше навіть психологічним”, – каже Федорчук.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1