Юрій Вірт: планую поїхати в “Манчестер Сіті” та “Арсенал”

Колишній наставник “Вереса” Юрій Вірт розповів про відхід з клубу і та плани на майбутнє.

“Образи на керівництво немає. Є почесний президент, який вкладав гроші, а я будував команду – можна сказати, будував будинок. Будував-будував, побудував, а на порозі переді мною закрили двері. Розвернувся і пішов. Звичайно, хотілося добудувати, потрапити до першої шістки і далі боротися за високі місця. Але прийнято таке рішення. Йду з команди з високо піднятою головою. Була побудована дуже хороша команда, про яку говорить України.


Вчуся в центрі ліцензування. Через тиждень їдемо на першу сесію в Туреччину. Потім ще буде виїзд до Швейцарії. Мені, як молодому тренеру, треба багато чому вчитися і пізнавати. Відкриваю англійську візу, щоб поїхати на стажування в ” Ман Сіті” і “Арсенал”. Поспілкуватися з такими тренерами – просто фантастика”, – сказав Вірт.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1