Олександр Зінченко не здав сесію в сумському педуніверситеті

У Олександра Зінченка “хвости” з дев’яти предметів

Гравець збірної України і англійського “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко є студентом третього курсу Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренко. Спеціальність “Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини”. Що цікаво, футболіст знаходиться на очній формі навчання, одночасно перебуваючи в розташуванні клубу в Англії. Нерідко студенти-спортсмени через часті роз’їзди на змагання переводяться на індивідуальний графік навчання.

Як повідомило джерело The Sumy Post, подібного графіка у Олександра Зінченка немає. За підсумками зимової сесії у футболіста “хвости” за 9 предметів. Наприклад, за такими, як “Спортивні ігри та методика їх викладання”, “Масаж”, “Гігієна”, “Спортивна фізіологія”…

Зінченко допущений до перездачі. В даний час у студентів педуніверситету очної форми навчання, які здали сесію, канікули.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися6