Александр Драговіч: Щасливий, що покинув Київ

Колишній захисник київського “Динамо” Александар Драговіч поділився думками щодо своєї кар’єри.

“Якщо ви питаєте, переїхав би я Леверкузен чи ні, то відповім так: не думаю, що на сьогоднішній день вчинив би інакше. Я не міг грати там відразу через травму щиколотки, отриманої в Києві. Я шкодую, що так довго відновлювався після травми.

У той час я був дуже щасливий, що переїхав з України до німецької Бундесліги. Але якщо озиратися назад, то ви завжди виглядаєте розумнішими. На жаль, не все пішло за планом. Не все було добре спочатку. Я не відчував впевненості після року, проведеного в “Байєрі”, тому хотів перейти сюди. Мені хотілося чогось нового, і я відчуваю себе в “Лестері” дуже комфортно, тим більше що стиль гри команди мені підходить. Я щасливий тут.Моя гра була дуже надійною. Ми не пропускали, коли я грав, і перемагали. Думаю, це хороший аргумент. Я думаю, тренер упевнений в мені. Морган – важливий гравець, але йому 34 роки, і Уес не молодіє.

Мій контракт з “Байєром” розрахований до 2021 року. Моя мета – залишитися в Англії. Я хочу грати якомога частіше. Пізніше ми побачимо, чи використовує “Лестер” опцію з викупом мого контракту. Влітку вони витягли мене з бруду, тому я мрію залишитися тут”, – сказав Драговіч в інтерв’ю виданню Kurier.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися4