У 2017 році клуби витратили рекордні 6,3 мільярда доларів на трансфери

Всього за рік було здійснено 15 624 трансфери, середня сума покупки футболіста – 408 тисяч доларів

Клуби усього світу витратили в 2017 році на трансфери футболістів 6,37 мільярда доларів, повідомляється в річному звіті про трансферний ринок, опублікованому на офіційному сайті ФІФА.

Приблизно дві третини цієї суми (67,4%) витратили 50 клубів з 13 національних асоціацій. Сума 6,37 мільярда доларів стала новим рекордом, перевищивши показники 2016 року у 32,7%.Всього за рік було проведено 15 624 трансфери, нові команди знайшли 13 415 гравців з 181 країни. Таким чином, середня сума трансферу склало 408 тисяч доларів.

Найдорожчим трансфером в 2017 році і в історії футболу став річний перехід бразильського форварда Неймара з “Барселони” до французького “ПСЖ” за 222 мільйони євро.

Клуби з України не пішли в зимову сплячку і досить активно ведуть себе на трансферному ринку. Щоправда, в більшості випадків футболісти переміщаються між командами в статусі вільних агентів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1