Ревізори ФІФА не змогли розслабитися в VIP-туалеті стадіону ЧС-2018

Інспектори порівняли вбиральню з офісом і попросили виправити недоліки

В ході інспекції стадіону в Калінінграді, який влітку нинішнього року прийме матчі чемпіонату світу з футболу, комісія Міжнародної федерації футболу (ФІФА) залишилася незадоволена вбиральнями для особливо важливих персон.

Ревізори згадали в своїй доповіді про те, що дане приміщення не відповідає їхнім очікуванням.

“Приміщення більше схоже на офісний центр. Оформлення не сприяє повному розслабленню”, – йдеться у висновку інспекторів ФІФА.Туалети категорії VIP призначаються для посольських делегацій, членів урядів країн, а також президента ФІФА Джанні Інфантіно.

Російська сторона ознайомилася з претензіями і пообіцяла виправити зазначені недоліки до старту мундіалю.

Відзначимо, що раніше інспекторів ФІФА не влаштували туалети стадіону в Ростові-на-Дону, який також прийме матчі ЧС-2018. Вони назвали арену непридатною для уболівальників із зайвою вагою через велику кількість сходинок і вузьких проходів у вбиральні.

Матчі чемпіонату світу з футболу пройдуть з 14 червня по 15 липня 2018 року в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Нижньому Новгороді, Саранську, Калінінграді, Волгограді, Єкатеринбурзі, Самарі, Сочі і Ростові-на-Дону.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1