Експерт: Карлос Самбрано в “Динамо” отримав останній шанс

Оглядач журналу “Футбол” Сергій Бабарика розповів про перехід захисника Карлоса Самбрано в “Динамо”.
“Цей трансфер не може не викликати запитань. Гравець знаходиться незрозуміло в якій формі, яких кондиціях. Як людина він дуже конфліктний, багато проблем були в ПАОК, інших клубах, з національної збірної виганяли за алкоголь і порушення режиму. Можливо, розраховують, що Самбрано стане другим Відою. Розглядають для перуанського “Динамо” як останній шанс “стати на нормальні рейки”.Багато чого буде залежати від того, як відразу піде у новачка гра. Але, найімовірніше, перуанці взяли не заради найближчої перспективи. Адже до старту другої частини сезону залишається два тижні. Навіть при найсприятливішому сценарії повернути необхідні для поточних завдань клубу кондиції – малореально. А у “Динамо”, схоже, пішла політика реабілітації колись перспективних гравців, кар’єра яких у певний момент пішла на спад. Угорця Кадара агент досі мало не в “Арсенал” сватає, але реальна картина зовсім інша.

Ще один момент – обстановка. Греція – країна, де легіонери завжди мали спокусу розслабитися. Та й самі греки за менталітетом такі, які не відмовляють собі в задоволенні погуляти. Зміна атмосфери, Київ повинні повернути Самбрано в потрібне русло. Мовного бар’єру тут не бачу. Він професіонал, в “Рубіні” грав не один рік. У той же час – чим менше буде мати зараз в “Динамо” друзів, тим більше шансів, що увагу перуанського буде направлено саме на футбол, на роботу. Хороша мотивація – збірна Перу грає на Кубку світу-2018. Відповідно, “Динамо” для Самбрано – шанс відновитися з метою потрапити щонайменше в заявку національної команди, підвищити свою вартість. Не виключено, що цей момент – найголовніший, який враховував і сам гравець, і “Динамо”, – зазначив Бабарика.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися5
Tвітнути
Pin
+1
0 Поділись