“Шахтар” здобув вольову перемогу в матчі з найсильнішим клубом Чехії

В суботу “Шахтар” провів другий матч в рамках турніру Dubai Cup. Суперником чемпіона України на передсезонному зборі стала празька “Славія”, яка в таблиці чемпіонату Чехії на даний момент йде на другому місці, а в минулому сезоні стала чемпіоном.

“Гірники” пропустили першими – на 17-й хвилині Стох ударом зі своєї половини поля перекинув вийшов з воріт Пятова. На 30-й хвилині Ісмаїлі вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок.

У кінцівці першого тайму Факундо Феррейра головою відправив м’яч у сітку воріт “Славії” і вивів свою команду вперед.

На початку другого тайму “Славія” відігралася, а крапку в поєдинку поставив Факундо Феррейра, який пробив точно після передачі від Марслоса – 3: 2.

“Славія” – чотириразовий чемпіон Чехії. У минулому сезоні “червоно-білі”завоювали золото, на 2 очки випередивши пльзеньського “Вікторію”. Оскільки пробитися вЛігу чемпіонів через кваліфікацію не вдалося (прохід БАТЕ і виліт в плей-офф відАПОЕЛа), пражани виступали в групі Ліги Європи, посівши третє місце після”Вільярреала” і “Астани”.