Росіяни вляпалися в новий скандал з допінгом

ФІФА розслідує справи двох російських футболістів

Російський віце-прем’єр Віталій Мутко заявив, що Міжнародна федерація футболу (ФІФА) почала розслідування справ двох російських футболістів, які звинувачуються в порушенні антидопінгових правил. Йдеться про півзахисника “Рубіна” Руслана Камболова і захисника “Уралу” Івана Князєва.

Руслан Камболов за свою кар’єру провів дві гри за збірну Росії, а Іван Князєв – жодної.

Був список з 11 футболістів, на яких прийшов запит, по двох – Камболову і Князєву – почали розслідування. В даному випадку Російський футбольний союз – це не суб’єкт допінг-контролю, це не пов’язано зі збірною, ми просто можемо запитувати або давати інформацію. Спортсмени тестуються на змаганнях, єврокубках, в збірних. Ми абсолютно відкриті, Камболов і Князєв дали свідчення, подивимося, куди це піде “, – сказав Мутко.У грудні 2017 року ФІФА отримала від Світового антидопінгового агентства дані про російських футболістів, які можуть бути замішані в порушенні антидопінгових правил. Після цього ФІФА відправила в РФС запит на інформацію про 19 підозрілих допінг-проб. 11 з них були розкриті і виявилися чистими, однак ще восьми проб в звіті РФС не виявилося.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1