Стадіон ЧС-2018 в Росії ризикує залишитися без газону

“Самара Арена” – єдиний стадіон в Росії, що залишається без газону, який має прийняти матчі чемпіонату світу

У Самарі обрушився парник на стадіоні, який влітку цього року повинен прийняти матч чемпіонату світу з футболу.

“Самара Арена” – єдиний мундіальний стадіон Росії, що залишається без газону. Для ліквідації відставання на місці майбутнього поля був побудований парник для укладання газону. Сьогодні стало відомо, що парник обрушився.

“Щойно сталося обвалення всієї теплиці. Щось там горить. Найголовніше, щоб там ніхто не залишився під завалом. А тут стояв підігрів ґрунту. А була тут теплиця”, – розповів очевидець. В результаті обвалення парника ніхто з робітників серйозно не постраждав.Влада вже заявила, що на стадіоні “Самара Арена” зроблять новий парник і стадіон здадуть в строк. Готовність арени оцінюється в 75%.

За словами футбольного експерта Сергія Лейбграда, сучасні технології дозволяють укласти в спеціально обладнану чашу рулонний газон, вирощений поза стадіоном, за кілька тижнів. Його повинно вистачити на місяць і шість матчів чемпіонату світу, які повинні пройти в Самарі. А ось до оголошеного 7 квітня першого тестового матчу на новій арені організатори поля, швидше за все, не встигнуть, зазначив експерт.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
0 Поділись
Поділитися