В українського футболіста виявили проблеми з серцем

Після додаткових тестів лікарі допустили Данченка до тренувань

Український півзахисник російського “Анжи” Олег Данченко, у якого раніше були виявлені проблеми з серцем, пройшов додаткове медичне обстеження, за підсумками якого було винесено рішення, що футболіст може продовжити кар’єру.

Перед початком зборів у Олега Данченка було виявлено невелике порушення ритму серця на плановому медогляді команди в Москві. З цієї причини було прийнято рішення залишити Олега для проходження поглибленого обстеження, – пояснив лікар “Анжи” Хаджимурад Хізроєв. – В інституті кардіології ім. М’ясникові була проведена серія медичних тестів, а також невелика метаболічна терапія. По її закінченні Олег повторно пройшов тестування, і вже за його результатами лікарями клініки було винесено рішення, що футболіст може безперешкодно займатися своєю професійною діяльністю.”

У середу ввечері Данченко прилетів до Анталії і вже провів своє перше тренування на зборі. Нинішнього сезону 23-річний хавбек провів за “Анжи” 18 матчів у чемпіонаті Росії.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1
0 Поділись