“Карпати” програли “Зорі” і опинилися на останньому місці в таблиці

У 20 турі Прем’єр-ліги “Зоря” всуху обіграла”Карпати” у Львові

У матчі 20 турі української Прем’єр-ліги “Зоря” обіграла “Карпати”. Поєдинок пройшов у Львові в неділю і завершився з рахунком 2: 0 на користь гостей.

Обидва м’ячі були забиті в другому таймі. На 55-й хвилині відзначився Олександр Тимчук, а на 72-й гол забив Юрі.

У “Карпат” залишилося 15 очок і команда тепер займає останню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України.“Зоря” набрала 30 очок (четверте місце).

“Карпати” – “Зоря” – 0: 2 (0: 0)
Голи: Тимчук (55), Юрі (72)
Жовті картки: Любай (43), Нестеров (45), Федецький (67) – Чеберко (54), Іурі (57), Фупала (63), Чечер (80), Кабан (89)