Будківський радіє що повернувся в “Анжи”

Нападник російського “Анжи” Пилип Будківський поділився враженнями після свого переходу в клуб із Махачкали.

“Я багатьох знаю, приємно було повернутися. Ми один одного були раді бачити. Тому я радий, що знову в “Анжи”. Це вже останній збір. Думаю, що з кожним днем тепер буде все легше і легше. Хлопці підійдуть до чемпіонату в хороших кондиціях. Спочатку в Бельгії було все нормально. Потім змінився тренер, і ми трохи не знайшли спільної мови. Три місяці взагалі не грав. Футболістові потрібна ігрова практика. Надійшла пропозиція від “Анжи”, і дуже приємно повернутися в команду, в якій вже був” – сказав Будківський.

Нагадаємо, Будківський достроково покинув бельгійський “Кортрейк” та відправився у оренду в “Анжи”. Права на футболіста належать донецькому “Шахтарю”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1