Ігор Суркіс: про ситуацію із Шабановим та продовження контрактів із іншими футболістами

Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс розповів про ситуацію із трансфером Артема Шабанова та продовження контрактів із іншими футболістами “біло-синіх”.

“Я не перехоплював Шабанова у “Зорі”. Так, він повинен був там підписувати контракт, але наші тренери звернули на нього увагу, сказали, що він потрібен в команді. Він конкурує, і я сподіваюся, що у нього ще буде час себе проявити.

У нас на даний момент всі, хто хотіли підписати контракти, вже підписали. Хто думає, той думає. У Мбокані, Мораеса, Хачеріді певний вік, можуть ще відіграти сезон-два, але на тривалий період перспективи немає. Але якщо вони захочуть грати в цій команді і будуть конкурувати і показувати рівень і якість, то немає проблем, з усіма продовжимо контракти”, – сказав Суркіс.

Нагадаємо, у Мбокані, Мораеса та Хачеріді термін дії угод із столичним клубом завершується 30 червня цього року.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1