Дві фан-зони і безкоштовний транспорт: що в Києві готують до фіналу Ліги чемпіонів

У п’ятницю, 23 лютого, оргкомітет КМДА по фіналу Ліги чемпіонів в Києві представив програму заходів в дні перед і після фінального матчу на НСК “Олімпійському”.

З ранку 26 травня почне формуватися зона безпеки навколо “Олімпійського”, а фанати команд почнуть прибувати на дві відведені для них локації: парк Шевченка у КНУ ім. Т.Шевченка – для вболівальників однієї з команд, територія біля Палацу Україна – для фанів іншої команди.“Це спеціальні зони, які будуть оснащені для прийняття шатлів з аеропорту Бориспіль. Після обіду групи фанатів команд-фіналістів будуть рухатися в бік стадіону, кожна по окремому маршруту”, – пояснив представник КМДА з підготовки до проведення фіналів Ліги чемпіонів в Києві Андрій Мірошниченко.

Йдуть переговори, щоб вперше в історії під час проведення фіналу Ліги чемпіонів був організований публічний перегляд матчу. Це планується зробити на двох майданчиках: на території Фестивалю чемпіонів на Хрещатику і на Контрактовій площі на Подолі.

Директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов розповів, що в день проведення фіналу Ліги чемпіонів 26 травня буде організовано пішохідний транспортний периметр в 1,5-кілометровій зоні навколо НСК. Буде організований спеціальний проїзд на стадіон осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, команд-фіналістів і VIP-персон.

Спеціальні автобуси-шатли також будуть виробляти курсування від аеропорту Жуляни до вулиці Володимирської. Очікується, що весь наземний громадський транспорт буде безкоштовним в день матчу.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1