Скоро у футболі дозволять четверту заміну-ЗМІ

УЄФА скоро затвердить правило четвертої заміни в турнірах під егідою організації

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) незабаром схвалить правило четвертої заміни в усіх турнірах під егідою організації, стверджує Marca.

Як зазначає видання, такі заходи можуть бути прийняті в зв’язку з тим, що здоров’я футболістів наражається на ризик, а напружений графік матчів не може бути переглянутий.

Раніше УЄФА погодився протестувати правило четвертої заміни в додатковий час на кількох турнірах серед дівчат, а також на молодіжному чемпіонаті Європи-2017. Результати тестів переконали чиновників УЄФА в необхідності затвердити це правило. Це питання обговорювалося на виконкомі УЄФА, який відбувся в Братиславі в неділю, говориться в матеріалі.

Також стало відомо, що арбітри в Лізі чемпіонів будуть справлятися зі складними моментами самостійно. Система відеоповторів для арбітрів не використовуватиметься на матчах в єврокубках в наступному сезоні.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1