Догралися: Росію позбавили всіх міжнародних змагань

Рішення WADA не стосується змагань, на які вже підписані контракти

З 1 квітня Росія позбудеться права приймати міжнародні турніри з усіх олімпійських, і не тільки, видів спорту.

Це наслідок прийняття нового кодексу Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA), яке в листопаді 2017 року не відновило в правах Російське антидопінгове агентство (РУСАДА), що спричинило за собою відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2018.У документі говориться, що з 1 квітня 2018 року і до тих пір, поки РУСАДА не буде відновлена в правах, жодні нові заявки Росії на проведення міжнародних змагань, подані до міжнародних федерацій, які підписали кодекс WADA, навіть не розглядатимуться.

Зазначається, що з тими турнірами, контракти на які вже підписані, нічого не буде. А ось після закінчення терміну їхньої дії в Росії не буде жодних чемпіонатів світу та Європи, жодних етапів авто- і мотогонок, включаючи Формулу-1, жодних етапів Кубків світу з будь-якого виду спорту, шахових Олімпіад, Універсіад і Всесвітніх військових ігор. При цьому змагання, які проводяться організаціями, що не підписували кодекс WADA (наприклад, УЄФА, баскетбольна Євроліга або будь-яка з франшиз ММА), під заборону не потраплять.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App