Яремчук: “Динамо” вбило футболіста в мені

Український нападник бельгійського “Гента” Роман Яремчук поділився думками щодо свого переходу із київського “Динамо”.

“Я набрав 4 кг м’язової маси після приїзду в Бельгію. Я відразу ж отримав всі необхідні графіки роботи: сувора дієта, багато фітнесу і додаткових тренувань. Я був приємно здивований професійною підтримкою в “Генті”. “Динамо” цілком можна назвати кращим клубом в Україні, але воно може багато чому навчитися у “Гента”.Коли я приїхав в “Гент”, то у мене не було впевненості в собі. “Динамо” вбило футболіста в мені, задоволення від гри пропало. Я відчував незадоволеність і сердиті погляди моїх товаришів по команді і тренерів, ніби-то я робив тільки погані речі.

У “Генті” я отримую повагу і підтримку, я відчуваю себе цінним. З 10 років я був в “Динамо”. В юності я намагався довести свій професіоналізм діями, а не словами. Я все ще думаю, що заслужив більше шансів з першою командою”, – сказав Яремчук в інтерв’ю Sport Voetbal Magazine.

Нагадаємо, Яремчук перебрався у “Гент” із “Динамо” влітку минулого року за 2 млн євро.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1