Тренера з футболу в Швейцарії судять за вбивство сім’ї

Також чоловік звинувачується у вимаганні, викраденні, захопленні заручників і зґвалтуванні 13-річного хлопчика

У Швейцарії почався судовий процес над 34-річним футбольним тренером, який звинувачується у вбивстві чотирьох осіб, повідомляє Associated Press.

Як наголошується в повідомленні, Томасу Н, прізвище якого не називається з метою дотримання таємниці приватного життя, пред’явлені звинувачення у вбивстві 48-річної жінки, її 13-річного та 19-річного синів, а також 21-річної подружки старшого сина.

Крім того, прокуратура кантону Ааргау звинувачує громадянина Швейцарії в здирництві, викраданні, захопленні заручників, зґвалтуванні 13-річного хлопчика і зберіганні тисяч фото і відео сексуального насильства над дітьми.Відбитки пальців та зразки ДНК обвинуваченого пов’язують Н. з місцем злочину в Рупперсвілі (30 км від Цюріха).

Очікується, що судовий процес, який проходить в Шафісхаймі, триватиме до п’ятниці.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1
1 Поділись