Красуня мулатка не пробачила гравцеві “МЮ” зраду

Красуня намагалася зберегти стосунки, незважаючи на зраду

Зарубіжні ЗМІ повідомляють про розрив стосунків між півзахисником “Манчестер Юнайтед” Джессі Лінгард і чарівною красунею, американською актрисою Дженні Фрумс.

Парочка була разом майже півтора року – їх бачили разом під час передсезонного турне “МЮ” в Лос-Анджелі, а пізніше Джессі і Джена були помічені під час романтичного вікенду в Барселоні. Але все прекрасне колись закінчується.

Як повідомляє преса, Лінгард зрадив своїй дівчині з 32-річною Леоні Борек після поразки “МЮ” в грудні минулого року. Проте Джена не стала відразу ж розривати стосунки з футболістом, намагаючись їх зберегти.

Тільки зараз дівчина повідомила, що її роману з Лінгард кінець. Дівчина написала повідомлення в twitter, але незабаром його видалила.

1_5

1_10_01

1_14_01

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App