Гравець “Альбасете” випав з четвертого поверху, матч команди скасований

Футболіст вже переніс шестигодинну операцію, його життю нічого не загрожує

Матч команди українця Романа Зозулі “Альбасете” у другій лізі Іспанії проти “Уеска” скасували через неприємного інциденту з футболістом Пелайо Ново.

За нез’ясованих обставин гравець впав з четвертого поверху у внутрішній двір готелю, в який команда заселилася напередодні ввечері.

Його одноклубники, які опинилися на місці події, надали йому необхідну допомогу до приїзду швидкої, яка перевезла його в клініку в Сарагосу.

За інформацією лікарів, у Ново кілька переломів, але його життю нічого не загрожує, стан футболіста стабільний. Повідомляється, що гравець вже переніс операцію, яка пройшла в клініці Сарагоси і тривала більше 6 годин. Вся команда “Альбасете” та родичі постраждалого знаходяться там же.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися1
Tвітнути
Pin
+1
0 Поділись